Lokal na kulturę

Inne wydarzenia INNE
WYDARZENIA

Sprawdź, co się dzieje w lokalach SPRAWDŹ
CO SIĘ DZIEJE W LOKALACH

Spotkanie autorskie z Paulą Uzarek wokół trylogii "Ślady Dusz"

data: 25 listopada 2022

cena: 0 zł

Spotkanie autorskie z Paulą Uzarek wokół trylogii

Spotkanie poświęcone będzie jej najnowszej trylogii "Ślady dusz", której ostatni tom "Podszewka zaświatów" ukaże się w grudniu.
Wydarzenie odbędzie się 25.11 (piątek) w Lufcie przy ulicy Koszalińskiej 18 w katowickiej Ligocie. Wstęp na wydarzenie wolny.


W książkach trylogii odnajdziemy ważne tematy: magię codzienności, przeżywanie żałoby, akceptację siebie i nieuniknionego, siłę miłości i przyjaźni.
Spotkanie jest świetną okazją nie tylko do zapoznania się z twórczością autorki, ale i do rozmowy na temat opieki przodków, których poznawać możemy również po ich śmierci, oraz mocy rodu.


W "Śladach dusz" jak z mgły wynurza się magia, wywodząca się z ludowych wierzeń. Oplata bohatera coraz ciaśniejszym kokonem i wkrótce przekonuje się on o tym jak niecodzienny dar otrzymał w spadku od zmarłej babci oraz, że spotkanie z wiedźmą i przygarnięcie kota jest dopiero początkiem niesamowitych wydarzeń.


Czytelnicy doceniają książki autorki za nietuzinkowych bohaterów, malownicze opisy, ciekawe ujęcie zwierząt w powieści, poczucie humoru i pochłaniający styl. Książki są świetną propozycją również dla fanów literatury obyczajowej, a także dla czytelników, chcących się przekonać do fantastyki.


Zwiastuny książek:
"Ślady dusz": https://youtu.be/ZMTcOTDMcVU
"Szamańska moc": https://www.youtube.com/watch?v=Pd9VPKQy56o


Pisarka Paula Uzarek wszędzie szuka niesamowitości, nawet w zwykłej przechadzce po lesie. Literackie inspiracje czerpie z różnorodnych doświadczeń. Przykładowo - znajomości ziół zaczerpnęła najpewniej ze studiów na kierunku architektura krajobrazu.
Autorkę znajdziecie również w social mediach:
Facebook: https://facebook.com/paula.pisze
Instagram: https://instagram.com/paula.pisze


Zanurz się w historię pełną pierwotnej magii i niesamowitą atmosferę ludowych wierzeń, a potem daj się porwać szamańskiej mocy.
Książki można znaleźć m.in. na stronie wydawcy, we wszystkich formatach:
Audiobook:
https://bit.ly/audiobook_ŚD1
Papier:
https://bit.ly/egzemplarz_papierowy_ŚD1
Ebook:
https://bit.ly/ebook_ŚD1
antologia:
https://bit.ly/24022022antologia
 

Wydarzenie na facebooku: https://fb.me/e/5fMWipX4Y

Serwis należy do Urzędu Miasta Katowice . © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.