Lokal na kulturę

Inne wydarzenia INNE
WYDARZENIA

Sprawdź, co się dzieje w lokalach SPRAWDŹ
CO SIĘ DZIEJE W LOKALACH

"Mowy nie ma!" w Lufcie. Spotkanie autorskie z Żanetą Pawlik.

data: 28 lipca 2022

cena: 0 zł


Najnowsza książka Żanety Pawlik to powieść obyczajowa, w której odnajdziemy bliskie nam tematy: toksycznego związku, bezdomności czy uzależnienia alkoholowego. Oczami bohaterki powieść prowadzi nas przez ludzkie wybory oraz nieprzewidziane sytuacje, dzieląc się nabytą przez bohaterkę mądrością.


Spotkanie z autorką to nie tylko świetna okazja, by zapoznać się z książką, ale też by porozmawiać o otaczających nas problemach społecznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


Luft to społeczna klubokawiarnia i sklep z rękodziełem osób z niepełnosprawnościami. Mieścimy się przy ulicy Koszalińskiej 18 w Katowicach.


"Mowy nie ma" to tegoroczny debiut Żanety Pawlik, wydany przez Wydawnictwo Zysk i S-ka, który zdobył już wiele pozytywnych recenzji od pisarek czy krytyków. Książkę można odnaleźć pod adresem: https://sklep.zysk.com.pl/mowy-nie-ma.html


Żaneta Pawlik jest pisarką, działająca również aktywnie na deskach teatru. Zaangażowana podróżniczka, zarówno z plecakiem po Azji, jak i na motorze po europejskich trasach.


Więcej o autorce: https://zanetapawlik.pl
Możecie odnaleźć ją w social mediach:
Facebook: https://www.facebook.com/zanetapawlik.autorka/
Instagram: https://www.instagram.com/zanetapawlik.autorka
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCJIUSvwwnVnMMYFxPEooWLg
TikTok: https://www.tiktok.com/@zanetapawlik.autorka


Zapraszamy!
 

Serwis należy do Urzędu Miasta Katowice . © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.