Lokal na kulturę

Inne wydarzenia INNE
WYDARZENIA

Sprawdź, co się dzieje w lokalach SPRAWDŹ
CO SIĘ DZIEJE W LOKALACH

Alternatywny Dom Kultury KOMITYWA

Kościuszki 39

https://kjakkato.pl/

Więcej o lokalu więcej
o lokalu

HOLEK x DEZOLACJA (Pokaz teledysku, koncert i wystawa fotografii)

data: 23 lipca 2022

cena: 0 zł

HOLEK x DEZOLACJA (Pokaz teledysku, koncert i wystawa fotografii)


W sobotni wieczór rap spotka się z fotografią. Klaudia Holek zagra koncert podczas, którego zaprezentuje kawałki z najnowszej EPki ?Literatka?, pełnej nieoczywistych nawiązań literackich i wnikliwych spostrzeżeń. Rapowego klimatu dopełnią wystawa fotografii DEZOLACJI (Damiana Wisa), które będą przedstawiać undergroundowy, dystopijny świat przyszłości oraz pokaz wspólnie zrealizowanego teledysku.

Klaudia Holek AKA Holek - Raperka pochodząca z Łazisk Górnych. Swoją najnowszą Epkę nagrała w studio MaxFlo. Klaudia o EPce mówi: ?Literatka to metaforyczna, rapowana poezja. Ukłon w stronę sztuki. Połączyłam w niej elementy nowoczesnego rapu z odniesieniem do literatury, mitologii i biblii. Połączyłam rapowe bity z muzyką klasyczną i wstawkami operowymi. Literatka to jest taka szklanka pełna wódki??
YT: https://www.youtube.com/channel/UChiZcOwPsfojbFsxz3srZkw
FB: https://www.facebook.com/holek.rapy
Instagram: https://www.instagram.com/psyholek

Dezolacja ? pod tym pseudonimem tworzy fotograf i autor teledysków Damian Wis. W swojej twórczości interesuje się stykiem fotografii i filmu. Jego zdjęcia wyróżniają się mrocznym, nocnym klimatem i surrealistyczną konwencją. Wiele z nich nawiązuje do estetyki cyberpunku. Jego praca ?Miasto K.?, będąca filmem wykonanym ze zdjęć, zajęła I miejsce w międzynarodowym konkursie Photo.mov w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie (2013).
Instagram: https://www.instagram.com/dezolacja/
Portfolio: https://dezolacja.pl/
 

Serwis należy do Urzędu Miasta Katowice . © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.