SPRAWDŹ
CO SIĘ DZIEJE W LOKALACH

Hackerspace Silesia

Ondraszka 17

https://hs-silesia.pl/

więcej
o lokalu

LANsilesia - turniej w grze Team Fortress 2

data: 21 lipca 2018

cena: 0 zł

Już po raz drugi w Katowicach odbędzie się turniej w grze Team Fortress 2. Ponownie zawitamy w Hackerspace Silesia. Turniej jest otwarty i każdy zainteresowany (niezależnie czy graniem czy oglądaniem) może w nim wziąć udział.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W trakcie wydarzenia planuję pograć trochę MGE, trochę mixów (6v6/hl) i może coś offline :>

Lokacja z której skorzystamy to Hackerspace Silesia. Adres miejscówki to: Ondraszka 17 w Katowicach (dzielnica Załęże, mapka: https://hs-silesia.pl/place/). Jeśli już mowa o stowarzyszeniu, w skrócie postaram się je przedstawić:

Hackerspace Silesia jest stowarzyszeniem zrzeszających ludzi fascynującymi się różnymi zainteresowaniami związanymi z technologią z całego Górnego Śląska i nie tylko. Sam "hackerspace" jest miejscem, które pozwala nam na spotykanie się, wymianę wiedzą i doświadczeniami czy wspólne realizowanie pomysłów i projektów. W naszym stowarzyszeniu są organizowane też różne spotkania takie jak Koduj dla Polski, Malinowy Dżemik, kato.py i wiele innych. Zachęcam do zapoznania się z szczegółami na Facebooku: https://web.facebook.com/HackerspaceSilesia/ oraz zajrzenie po więcej na https://hs-silesia.pl/.

Czas rozpoczęcia jest orientacyjny i najprawdopodobniej ulegnie zmianie.
Regulamin części związanej z MGE można znaleźć tutaj:
https://n.supra.tf/games/

 

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/190951654850051
 

Serwis należy do Urzędu Miasta Katowice . © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.